مقدمه و پیشینه بروکر FBSلوگوی بروکر اف بی اس FBS

کارگزاری FBS تنها یک بروکر محلی نیست که فقط در یک کشور یا جزیره کوچک ثبت شده باشد بلکه شرکتی بین المللی است که دفترهای متعدد خود را در کشورهای مختلف جهان دایرکرده است. دفترهای مرکزی این بروکر در کشورهای آسیایی همچون اندونزی، مالزی و چین قراردارد. شرکت پشتیبان این بروکر در سال 2009 به ثبت رسید و پس از گذشت تنها چند ماه پلتفرم معاملاتیشان از سازمان های مالی نظارتی معتبر فارکس، موفق به دریافت گواهینامه های تاییدی شد. از آنجایی که این بروکر متعلق به کشور خاصی نیست و چند ملیتی می باشد، برای رگولاتوری نیز اقدام به دریافت گواهینامه از مرکز رگولاتوری ابزارها و تکنولوژی های مالی OTC به اختصار CRFIN کرده است.

پشتیبانی و خدمات مشتریان

متخصصین بروکر FBS به صورت شبانه روزی و در 5 روز هفته به زبان های انگلیسی، کره ای، عربی، تایلندی، لیتوانیایی، ویتنامی، اسپانیایی، پرتغالی، مالزیایی، اندونزیایی و چینی، آماده خدمت رسانی به مشتریان خود می باشند. راههای ارتباطی نیز تماس تلفنی، ایمیل و چت آنلاین می باشد.

آپشن ها و ویژگی های اصلی بروکر FBS

در این کارگزاریبیشترین ضریب اهرمی قابل استفاده 1000:1 است و اسپردهای شناور از یک پیپ شروع می شود. انواع حساب های سنتی ( CENT ) با حداقل واریز 1 دلار، حساب های میکرو با کمینه واریز 5دلار و حساب های استاندارد با ویژگی های ابتدایی حساب های ECN و حداقل واریز 500 دلار قابل دسترس است. واریز و برداشت ها نیز از طرق مختلفی همچون کارتهای اعتباری، وبمانی، پرفکت مانی، اوکی پی، دیکسی پی، اسکریل و مانی بوکرز صورت می گیرد. برای ارز اصلی حساب های نیز می توان از بین دلار آمریکا و روبل روسیه یکی را انتخاب کرد.

سیستم جوایز و بونوس های بروکر FBS

  • بونوس اولیه ( First deposit bonus ): در حساب های سنتی می توان با واریز 10 دلار، 30 دلار نیز هدیه قابل معامله و قابل برداشت دریافت کرد. البته برای برداشت هدیه می بایست مقدار مشخصی معامله با آن انجام دهید.
  • بونوس خود ریبیتی ( Self rebate bonus ): می توانید با فعال کردن این هدیه در پنل شخصی خود در وبسایت این بروکر، می توانید به ازای هر معامله یک لاتی خود، تا سقف 15 دلار ریبیت دریافت کنید.
  • بونوس واریزی: همه ی مشتریان این بروکر امکان دریافت تا 115 درصد مقدار واریزی خود را دارند. برای مطالعه شرایط دقیق لطفا به صفحه هدیه های بروکر در اینجا مراجعه نمایید.

آرامش در معامله گری با سیگنالهای پرایس اکشن

برای مطلع شدن از تخفیف ها و برنامه های بخش سیگنال فارکس در سایت ما، اطلاعات خود را در فرم زیر وارد کنید.

I will never give away, trade or sell your email address. You can unsubscribe at any time.

بررسی کارگزاری اف بی اس FBS