آموزش فارکس

بازار فارکس که بزرگترین بازار مالی دنیاست، با حجم گردش مالی روزانه 5.3 تریلیون دلار، جذابیت های فراوانی برای سرمایه گذاران شخصی ( Retail Traders ) دارد. نقدینگی بازار فارکس به شدت زیاد است به طوری که در هر ثانیه که اراده کنید و تقریبا در هر قیمتی که بخواهید می تواند زوج ارزهای مورد نظر خود را معامله کنید. برای آموزش فارکس و معامله در فارکس ابتدا می بایست با تمامی جنبه ها و ویژگی های این بازار آشنا شوید سپس تحلیل تکنیکال را فرابگیرید و با استفاده از راحتترین روش معاملاتی در فارکس یعنی پرایس اکشن، به معامله بپردازید.

ویژگی های بازار فارکس

قبل از یادگیری فارکس لازم است با برخی از مزیت های بازار فارکس آشنا شوید. از مزیت های بازار فارکس می توان به قابلیت استفاده از ضریب اهرمی، قابلیت معامله در 24 ساعت شبانه روز و 5 روز هفته، قابلیت معامله دو طرفه ( کسب سود از صعود و یا نزول قیمت ارزها )، قابلیت اجرای مدیریت سرمایه صحیح برروی معاملات و قابلیت استفاده از ابزار معاملاتی همچون اندیکاتورها و اکسپرت ها ( که اکسپرت برای بازار بورس قابل استفاده نیست ) نام برد.

هرچند باید ذکر کرد که بازار فارکس یکی از دشوارترین بازارهای مالی جهان است که تنها 10% از افرادی که وارد این بازار می شوند به موفقیت دست پیدا می کنند. بنابراین لازمه موفقیت را فقط می بایست در آموزش صحیح و تجربه کافی جستجو کرد. یکی از شروط موفقیت داشتن یک مربی معاملاتی است که خود دستی در معامله گری دارد و صرفا به آموزش تحلیل تکنیکال و آموزش فارکس نمی پردازد. اگر هنوز در مراحل اولیه ورود به بازار هستید وقت را تلف نکنید و با ما تماس بگیرید.

در این صفحه ما تمامی مباحث آموزش فارکس را به طور مفصل توضیح داده ایم. در صورت احساس نیاز به آموزش خصوصی فارکس و استراتژی های پرایس اکشن از طریق ایمیل و فرم ارتباط با ما، ما را در میان بگذارید. در صورتی هم که به سیگنال فارکس نیاز داشتید تا در کنار آموزش فارکس به کسب سود هم بپردازید می توانید از سرویس سیگنال فارکس پرایس اکشن ما استفاده نمایید.