همکاری با ماکسب درآمد از فارکس

این بخش از وبسایت متعلق به تمامی افرادی است که به دنبال کسب درآمد از فارکس بدون ریسک هستند. همانطور که می دانید این وبسایت با افتخار یکی از پرسود ترین سیستمهای معاملاتی دنیا یعنی پرایس اکشن را حمایت می کند و در این راستا به فروش سیگنال های معاملاتی پرایس اکشن نیز می پردازد.

برنامه ای که برای علاقه مندان به کسب درآمد از فارکس در نظر گرفته ایم به این صورت است که فرد با ثبت نام در این بخش و استخدام به عنوان همکار یک لینکی دریافت می کند که از این به بعد آن را لینک معرف می نامیم. در طول ماه همکاران با تبلیغ و بازاریابی به صورت دهان به دهان، اینترنتی، از طریق شبکه های اجتماعی و … به تبلیغ سیگنال های معاملاتی ما می پردازد. با خریدی که هرفرد معرفی شده به وبسایت ما با لینک معرف انجام دهد، کمیسیونی به اندازه حداقل 20% مبلغ خرید به فرد معرف تعلق می گیرد. کمیسیون های ما یکی از بهترین روشهای کسب درآمد از فارکس می باشد.

نکته ی مهم این که اولین فروش همکاران در طول هر هفته و ماه از پرداخت کمیسیون معاف می باشد. به عبارت دیگر اگر افراد معرفی شده فقط یک خرید در طول 1 ماه یا 1 هفته انجام دهند، به معرف هیچگونه کمیسیونی پرداخت نخواهد شد. این مورد صرفا جهت پیشگیری از کلاهبرداری های رایج در این صنعت صورت می گیرد و جنبه دیگری ندارد.

برنامه تشویقی برای کسب درآمد از فارکس

برای ارج نهادن به زحمات همکارانی که تلاش زیادی جهت کسب مشتری و فروش بیشتر و کسب درآمد از فارکس انجام می دهند، برنامه ی پلکانی زیر را تدارک دیده ایم:

نوع همکاریمیزان فروشکمیسیون
معمولی2 - 920 %
برنزی10 - 2925 %
نقره ای30 - 5930 %
طلایی>6035 %

قابل توجه است تمامی کمیسیون ها به صورت اتوماتیک پس از تایید مدیر تبلیغات و بازاریابی وبسایت در سه روز اول هر ماه میلادی به همکاران پرداخت می شود. تمامی پرداخت ها نیز از طریق کیف پول وبمانی انجام می شوند بنابراین لازم است همکاران کیف پول وبمانی خود را در هنگام ثبت نام اعلام کنند.

در پایین مثالی از درآمد سه همکار با میزان فروش های مختلف را مشاهده می فرمایید:

همکار اول با فروش 5 سیگنال ماهانه و 3 سیگنال هفتگی در طول یک ماه که در مجموع توانسته 8 سیگنال را بفروش برساند و با کمیسیون 20% به درآمد 84.9 دلار رسیده است.

همکار دوم که توانسته با فروش تنها 25 سیگنال ماهانه در زمره معرفین برنزی ما قراربگیرد و با دریافت 25% کمیسیون برروی فروش خود، درآمد 437 دلاری را برای خود رقم بزند.

و در نهایت همکار حرفه ای و پرتلاش سوم که با فروش 75 سیگنال ماهانه در طول یکماه توانست 35% کمیسیون برای خود ثبت کند و نهایتا به درآمد فوق العاده ی 1837 دلاری دست پیدا کند.

برای شروع کسب درآمد از فارکس بدون ریسک و بدون دردسر کافی است وارد صفحه ثبت نام همکار شوید و همکاری پردرآمد خود را با ما آغاز کنید.

 

This is the affiliates section of this store. If you are an existing affiliate, please log in to access your control panel.

If you are not an affiliate, but wish to become one, you will need to apply. To apply, you must be a registered user on this blog. If you have an existing account on this blog, please log in. If not, please register.